Ashley Greene este în mijlocul filmarilor pentru următoarea serie a filmului "Twilight".Se pare ca ea a luat o scurtă pauză pentru a călători cu prietenul Joe Jonas alias Jonas Brothers , la un concert în Mexic in acest weekend. Acest lucru nu ne surprinde, deoarece Joe a urmat-o rapid pe Ashley in Louisiana după ce ea a plecat din Los Angeles, California, şi a rămas cu ea pentru cateva zile.
Ne întrebăm ce se va întâmpla cu acest cuplu, care iubeşte sa petreaca mult timp împreună,acum când programele le sunt foarte incarcate - Ashley începe filmările cu multe ore de munca pe zi ,iar Joe este ocupat cu un proiect nou la televiziune.Credeţi că cei doi vor fi în măsură sa petreaca tot atat timp impreuna?
.Pe bune..Joe e orb..ce a vazut la asta?Am vazut niste poze...mai putin obisnuite cu ea...Joe nu merita asa ceva..merita ceva mai bun..nu pe asta...Imi pare ft ft rau de el...Sper sa desparta cat mai repede de ea..pt k nu il merita...Eu continui sa tin la el..pt k nu am cum sa nu o fac..dar in acelasi timp sunt putin dezamagita ca e cu asta...Doamne ajuta sa se desparta de ea...E cea mai ingrozitoare iubita pe care a avut-o...Break up with her Joe..
RăspundețiȘtergereba esti nebun *** auzi ..aoleu o iau razna .. io nu stiu ce e in capu lu Joitza asta pff fan !! crap nu alta offf urata mai e ashley asta nici o podoaba nu ia dat d-zeu !!! nici c-- nii *****---.. ce o vedea joe la ea nu stiu !! auzi sa se mai mute si la el baaa o ia razna astia off firar !! revinoti joitza ca te crapa mama !!:))
RăspundețiȘtergereashley greene o mare proasta
RăspundețiȘtergerei tu la fel;x
RăspundețiȘtergereJoe Jonas este in zodia Leului( Foc) iar Ashley in zodia Pestilor( Apa) nu o sa mearga de loc relatia lor.Foc cu Apa...
RăspundețiȘtergereo da ce bine imi pareeee se desparte de ***** asta pe care bineinteles k nu o poate controla nimeni...la cat de ***** e...nici nu ma miraaa...bravoo joe esti cel mai tare daca reusesti sa te desparti de asta...yuhuuuu
RăspundețiȘtergereDemi era mult mai frumoasa decat ashley.pentru mine Demi este una dintre vedetele preferate .chiar nu pot sa cred ca s-au despartit.pe bune .joe jonas e un nesuferit.adik a lasat o fata asa tare pt una .... no coment .parerea mea e ca Demi sa-si vada de viata
RăspundețiȘtergerep bune ak..dmei e mai frumoasa dekath aia..j s potriveste mai molth k joe..deoareke..ei au fst d l inkeputh ..impreuna..j joe sa fakuth kelebru prin dmei ..mie aja mi s pare ..j nu invers,, o besk p demi ..
RăspundețiȘtergereimi place si de demi si de ashley...dar lui joe ii sta mai bine cu demi
RăspundețiȘtergereVreau sa stiu ceva.ei, pana la urma au ramas prieteni? sau ma rog.. ca si inainte.. dk nu, ar fi super pacat, ca siau stricat relatia de prietenie..
RăspundețiȘtergere