sâmbătă, 30 octombrie 2010

Demi si Joe?

Image and video hosting by TinyPic

            Dacă verificaţi pe Twitter, chiar acum, există zvonuri care zboară peste tot despre Joe Jonas ,Ashley Greene si Demi Lovato Aici sunt două teme care sunt in prezent pe Twitter :
            Şi de  aici apar zvonurile:
- Joe şi Ashley s-au despărţit.
- Demi este în spital pentru motive necunoscute.

Demi amana  turneu din cauza problemelor de necunoscute care au apărut recent.

             Tu ce crezi ca s-a intamplat!? :)



3 comentarii:

  1. Joe este atat de superb:x e cel mai frumos
    baiat asa tanar din toata televiziunea
    iar demi este o pausa :x este desteapta
    draguta , frumoasa, simpla, amuzanta:x
    o iubesc;x
    cat de prost este
    ashley aia e o papitoaica de 2 lei
    este oribila!!!!!
    Cat ma chinui sa gasesc..nu gasesc
    nimic frumos la ea!
    pe cand cu demi erau perfecti;xxxxx
    dar perfecti;x
    erau facuti unu pentru altu
    plus ca ei se cunosc de 10 ani :|
    aveau cea mai frumoasa pritenie
    erau cei mai buni priteni dintotdeauna!
    demi si joe sigur o sa se impace!!!!
    erau adorabili si perfecti;x
    eu asa sper:x:X:x
    Ashley merita un sut si un pumn in fata!

    RăspundețiȘtergere
  2. perfect de acord:x cu dolke :X

    RăspundețiȘtergere
  3. mare poacat
    erau superbi
    iompreuna:x
    ii adoram;x
    aveau atatea momente
    frumoase impreuna:x
    erau super draguti!
    si principalul
    era ca ei erau cei mai buni
    priteni si stiu
    ca joe o iubea foarte mult
    nu imi dau sema ce s`a intamplat:|

    RăspundețiȘtergere