
Dacă verificaţi pe Twitter, chiar acum, există zvonuri care zboară peste tot despre Joe Jonas ,Ashley Greene si Demi Lovato . Aici sunt două teme care sunt in prezent pe Twitter :
Şi de aici apar zvonurile:
- Joe şi Ashley s-au despărţit.
- Demi este în spital pentru motive necunoscute.
- Demi amana turneu din cauza problemelor de necunoscute care au apărut recent.
Tu ce crezi ca s-a intamplat!? :)
Şi de aici apar zvonurile:
- Joe şi Ashley s-au despărţit.
- Demi este în spital pentru motive necunoscute.
- Demi amana turneu din cauza problemelor de necunoscute care au apărut recent.
Tu ce crezi ca s-a intamplat!? :)
Joe este atat de superb:x e cel mai frumos
RăspundețiȘtergerebaiat asa tanar din toata televiziunea
iar demi este o pausa :x este desteapta
draguta , frumoasa, simpla, amuzanta:x
o iubesc;x
cat de prost este
ashley aia e o papitoaica de 2 lei
este oribila!!!!!
Cat ma chinui sa gasesc..nu gasesc
nimic frumos la ea!
pe cand cu demi erau perfecti;xxxxx
dar perfecti;x
erau facuti unu pentru altu
plus ca ei se cunosc de 10 ani :|
aveau cea mai frumoasa pritenie
erau cei mai buni priteni dintotdeauna!
demi si joe sigur o sa se impace!!!!
erau adorabili si perfecti;x
eu asa sper:x:X:x
Ashley merita un sut si un pumn in fata!
perfect de acord:x cu dolke :X
RăspundețiȘtergeremare poacat
RăspundețiȘtergereerau superbi
iompreuna:x
ii adoram;x
aveau atatea momente
frumoase impreuna:x
erau super draguti!
si principalul
era ca ei erau cei mai buni
priteni si stiu
ca joe o iubea foarte mult
nu imi dau sema ce s`a intamplat:|