miercuri, 27 octombrie 2010

Linsday scapa din nou.

Image and video hosting by TinyPic

                        Dupa ce si-a petrecut ultimele saptamani intr-o clinica de dezintoxicare, unde s-a internat din proprie initiativa, dupa ce a picat doua teste antidrog in septembrie, incalcand astfel termenii regimului de eliberare conditionata, actrita americana Lindsay Lohan (24 de ani) s-a prezentat din nou la Curtea Superioara din Beverly Hills ieri dimineata. Si desi erau sanse mari ca actrita  sa fie trimisa la inchisoare pentru cel putin o luna, judecatorul a decis ca LiLo sa se intoarca la Betty Ford Center, o clinica de tratare a dependentei de medicamente si alte substante, unde va ramane pana pe 3 ianuarie 2011.

2 comentarii: