La cateva zile dupa ce fiica sa , Demi Lovato , a parasit turneul in scopul tratarii problemelor ei personale si a rezolvarii detaliilor in confruntarea ei cu o dansatoare , tatăl Patrick ,a vorbit pentru Radar Online şi a facut "presiuni" asupra fiicei sale .
Studiourile Disney precum si apropiatii cantaretei nu au apreciat comentariile publice venite de la un om care nu şi-a văzut copilul lui în trei ani, dar Patrick a revenit azi, cu o declaratie stupida spunând:
"Acestea sunt Statele Unite ale Americii, eu pot vorbi oricând vreau "
La naiba dreapta puteţi, Patrick! Domnule Patric drepturile dumneavoastră legale sunt mult mai presante aici decât intimitatea fiicei tale?

Mi se pare foarte corect.Demi e cea mai frumoasa si draguta vedeta Disney..si Selly la fel ele spre deosebire de Miley...nu-si fac de cap..si bv lor.
RăspundețiȘtergereE foarte frumoasa :X 8-> Si e o actrita extrem de talentata :X 8-> Si o persoana absolut extraordinara :X 8-> Ii doresc multa sanatate,noroc,fericire,iubire,dragoste,bucurie si sa i se indeplineasca tot ce isi doreste! Numai bine! Dumnezeu s-o ajute! Si sper sa ma ajute si pe mine Dumnezeu sa ma impac cu fostul meu iubit...si totul sa fie bine si frumos asa cum era inainte...sau ba chiar si mai bine si mai frumos decat era la inceput...atunci...inainte de a ne certa...sau ma rog...inainte ca lucrurile sa ia intorsatura asta... Sper ca Dumnezeu sa ma ajute sa imi indeplinesc,sa mi se indeplineasca si ca Dumnezeu si Doamne-Doamne sa imi indeplineasca visul...sau ma rog...dorinta asta pomenita mai sus... Doamne ajuta!
RăspundețiȘtergere