luni, 8 noiembrie 2010

Demi Lovato



                      O serie de vedete Disney ,si nu numai au facut declaratii despre starea vedetei. Toate au avut cuvinte de încurajare pentru Demi şi au spus ca era ea era o fata mucitoare , simpla, desteapta dar care nu refuza. Toate aceste vedete o sutin pe Demi si ii sunt alaturi in aceasta perioada mai grea.

7 comentarii:

  1. Mi se pare foarte corect.Demi e cea mai frumoasa si draguta vedeta Disney..si Selly la fel ele spre deosebire de Miley...nu-si fac de cap..si bv lor.DEMZ AND SELLZ THE BEST EVER!!!!!

    RăspundețiȘtergere
  2. E foarte frumoasa :X 8-> Si e o actrita extrem de talentata :X 8-> Si o persoana absolut extraordinara :X 8->

    RăspundețiȘtergere
  3. l...parerea mea este ca ea singura vedeta care nu are fitze..

    RăspundețiȘtergere
  4. Vedetele sunt oameni normali ca si noi doar ca au avut talent si sansa sa ajung mai sus datorita acestui talent. deci pot in plus .. nu sunt superwomen si chiar nu putem cere asa cv de la ei ! Prin munca lor fac diferenta si ce lasa in urma ci nu printr-o poza !

    RăspundețiȘtergere
  5. demi e cea mai tare
    spre sa se faca bn:X

    RăspundețiȘtergere