
"Demi nu este în tratament pentru droguri. Ea este acolo pentru a rezolva problemele emotionale si fizice cu care ea a luptat toata viata"Acestea sunt cuvintele unui prieten de familie, care a fost socat de zvonurile recente in care se spune ca Demi Lovato a intrat intr-o cura de dezintoxicare din cauza unei probleme cu cocaina si alcool.
In iulie, un tanar muzician pe nume David Osborn a murit într-un accident. Un martor susţine Lovato a fost aproape de acest rocker, pe care l-a întâlnit la petrecerea unui prieten comun în decembrie. La scurt timp după moartea sa, Demi declara:
"Abia aştept să te văd din nou în cer ... Texas nu este la fel fara tine ... Dave Osborn."
Este posibil ca moartea unei persoane dragi sa fi jucat un rol important pentru Demi - care a culminat cu surmenajul fizic si confruntarea cu o dansatoare in Peru.Căderea ei a fost legata de mult mai mult decat un singur incident.
"Aceasta este o fată cu probleme emotionale, care a fost intr-o luptă continua cu demonii din viata ei ... Ea este hotarata sa faca schimbari in bine."
Demi vreau sa te intalnesc cred ca esti cea mai frumosa fata care am vazuto te besq as fi vrut sa fii sora mea (KISS) pwp
RăspundețiȘtergeree superba demi..
RăspundețiȘtergereimi place de tn demi
RăspundețiȘtergeresaraca de demi
RăspundețiȘtergeremicuta demi
RăspundețiȘtergereo ador:x
o iubesc
este cea mai buna;x
demi e cea mai tare:xxx
RăspundețiȘtergeredemi:X eu sper sa te faci bine
RăspundețiȘtergeresi iti urez multa sanatate:xxxx
Pacat ptr ea,e fata dragutza,nu zik ka snt un mare fan dar ...sper sa se faca bne:*
RăspundețiȘtergereoh doamne saraca demi lovato.esti cea mai tare,iti nurez sanatate,i love you
RăspundețiȘtergeredemi imi pare rau pentru tine iti doresc multa sanatate!!!
RăspundețiȘtergereDEMI LOVATO e o fata total diferita de toate celelalte si am incredere in ea ca se va face bine. Imi doresc enorm sa te intalnesc si poate sa stam putin de vorba.Stiu prin ce treci atunici cand iti moare un preieten drag,mai ales unul la care ti.Nu uita ca Selena Gomez te-a lasat balta in cel mai greu momen al vietii tale, cand aveai mai mare nevoie de ea.Despre Joe Jonas nu mai am ce sa spun.Nu merita sa te aibe ca iubita, nici macar ca prietena.E un mare nesimtit.As vrea sa te cunosc si as fi frut sa fii sora mea pentru a impartasi pareri.Si eu am trecut printr-o despartire ca ata si iti simt durere.Ceea ce pot sa iti urez e insanatosire gravnica !!!! Nu uita! Dragostea adrvarata o sa o gasesti abia de acum in colo!
RăspundețiȘtergereCu drag,
Un mare FAN de-al tau
Demi e o fata luptatoare.a trecut prin multe pasaje neplacute.si tin sa accentuez k "prietenul" pe care l-a pierdut era iubitul ei.joe nu o merita si sper ca a trecut de tot de aceasta parte.esti super si sper sa ai concert in Romania. i love demi
RăspundețiȘtergereEsti cea mai tare vedeta Demi ! Unele prietene imi ziceau ca nu tu esti cea mai tare ci ca Selena Gomez este ,dar, eu nu le dau dreptate! Mi-e imi place de tine deoarece esti sincera , iubitoare si mai ales pt ca nu te droghezi !Mi-as fi dorit sa fi sora mea .
RăspundețiȘtergereCu drag, un FOARTE mare Fan !