Aici puteti vedea una din cele mai recente fortografii ale Jasminei Villegas. In legatura cu Jasmine exista zvonuri ca ar fi prietena lui Justin Bieber -cu toate acestea, multi fani nu sunt siguri că acesta este un fapt real.
Mai degrabă oamenii cred că cei doi au flirtat, dar că relaţia lor nu a fost niciodată făcuta oficial.
Jasmine a fost în turneu cu Justin pentru un timp, cantand in deschidera spectacolelor.
Prea tare ma:)).Ii iubex pe Jonasi mei:x.N'am nik cu Jutsin e un scump dar prea se da in paispe k e frumos;)).Oricum Jonas se detaseaza cu mult de el.Cel putin in ce priveste respectul fata de ceilalti. :)
oricum jastin bieber e un ratat.la inceput mi-a placut de el ...da dupa ce sa luat de fatii jonas ma enervat .dupa ce ca arata ca naiba , e un slabanog si un parlit se mai da si mare si zice ca ii bate pe jonas brothers care merg zilnic la sala si arata de 10000 de ori mai bn ca aschiuta asta.
auziitsi baa ce vorbitsi deastea Niki macar nu il cunoaastetsi si vaa datsi cu parerea . Ii ceva ca la varsta de 16 anii sa ajungi o maree vedeeta . si daca luui ii place ce treaba avetsi voi ca nu intseleg . sincer eu il apreciez mult pe justin si imi placee cum canta sii ce reusesste sa faca
Hai frate cand aud jonas jonas shi ce shi mie imi plashe jonas da nu sunt obsedata shi vorba oanei niki nu il cunoasteti pe justin shi vorbiti aiurea shi niki macar nu sa luat de joas pt k sunt prieteni ac asa k ...pnm nuj da nu va dati k parerea aiurea shi nu conteaza cne arata mai bne .....mie imi plashe cum canta justin shi abia astept sa vina in romania in primavara acum....:X:X
1. de unde stiti voi ca s-a luat, sau nu s-a luat, sau ca st prieteni sau nu st?. atata timp cat revistele noastre, televizorul si netul spun numai minciuni, pana ce nu se vine cu ceva concret pana nu spune el cu gurita lui ca e asa si nu-i asa nu am de ce sa cred niste baliverne spuse de asa-zisii care stiu totul de pe planeta. daca se spune ca a murit justin bieber maine, vezi doua miliarde de fane obsedate si innebunite plangand pe la colturi ca a murit justin biberon. 2. ce ne intereseaza pe noi ce fac ei in viata privata.? cum pe ei i-ar durea in cur de viata noastra, pe noi de ce trebuie sa ne preocupe viata lor.
si frate, stiu ca gusturile nu se discuta, si ca fiecare asculta ce muzica vrea, dar daca vreti sa ascultati cu adevarat muzica, ceva mai de calitate decat bieber nu gasiti? daca ar fi sa compar pe justin cu jonas brothers cred ca jonas l-ar bate cu 1 miliard la 0.
I hate Justin Bieber,Deja mi-au ajuns pana in cel mai mic coltisor al capului JUSTIN SI BIEBER!! Pleaseee...stop!
RăspundețiȘtergerecine e ma si strambatura asta...=)))) ce urat e !!!!
RăspundețiȘtergerePrea tare ma:)).Ii iubex pe Jonasi mei:x.N'am nik cu Jutsin e un scump dar prea se da in paispe k e frumos;)).Oricum Jonas se detaseaza cu mult de el.Cel putin in ce priveste respectul fata de ceilalti. :)
RăspundețiȘtergereoricum jastin bieber e un ratat.la inceput mi-a placut de el ...da dupa ce sa luat de fatii jonas ma enervat .dupa ce ca arata ca naiba , e un slabanog si un parlit se mai da si mare si zice ca ii bate pe jonas brothers care merg zilnic la sala si arata de 10000 de ori mai bn ca aschiuta asta.
RăspundețiȘtergerecand sa luat ma de jonas asta
RăspundețiȘtergereasta nu se ia nici de o musca=]]
auziitsi baa ce vorbitsi deastea Niki macar nu il cunoaastetsi si vaa datsi cu parerea . Ii ceva ca la varsta de 16 anii sa ajungi o maree vedeeta . si daca luui ii place ce treaba avetsi voi ca nu intseleg . sincer eu il apreciez mult pe justin si imi placee cum canta sii ce reusesste sa faca
RăspundețiȘtergereduceti`va baa:P
RăspundețiȘtergerek JB nu se ia de Jonas
Hai frate cand aud jonas jonas shi ce shi mie imi plashe jonas da nu sunt obsedata shi vorba oanei niki nu il cunoasteti pe justin shi vorbiti aiurea shi niki macar nu sa luat de joas pt k sunt prieteni ac asa k ...pnm nuj da nu va dati k parerea aiurea shi nu conteaza cne arata mai bne .....mie imi plashe cum canta justin shi abia astept sa vina in romania in primavara acum....:X:X
RăspundețiȘtergerejonas*....shi app cu aschiuta poate altora le place aschiuta asta:X:*
RăspundețiȘtergere1. de unde stiti voi ca s-a luat, sau nu s-a luat, sau ca st prieteni sau nu st?. atata timp cat revistele noastre, televizorul si netul spun numai minciuni, pana ce nu se vine cu ceva concret pana nu spune el cu gurita lui ca e asa si nu-i asa nu am de ce sa cred niste baliverne spuse de asa-zisii care stiu totul de pe planeta. daca se spune ca a murit justin bieber maine, vezi doua miliarde de fane obsedate si innebunite plangand pe la colturi ca a murit justin biberon.
RăspundețiȘtergere2. ce ne intereseaza pe noi ce fac ei in viata privata.? cum pe ei i-ar durea in cur de viata noastra, pe noi de ce trebuie sa ne preocupe viata lor.
si frate, stiu ca gusturile nu se discuta, si ca fiecare asculta ce muzica vrea, dar daca vreti sa ascultati cu adevarat muzica, ceva mai de calitate decat bieber nu gasiti? daca ar fi sa compar pe justin cu jonas brothers cred ca jonas l-ar bate cu 1 miliard la 0.