Lady Gaga a fost fotografiata parasind Bikram Yoga Centre din Londra, Anglia, joi dimineaţă ,dupa doua ore de yoga. Mai devreme în aceeasi zi ea a semnat autografe şi a pozat pentru fotografi impreuna cu fanii ,in fata hotelului.
doamne fereste!cum poate sa mearga femeia asta pe platformele alea?si ce tot ii laudati vocea?are, nu pot sa zic ca nu, fata de alte pitipoance care se cred mari vedete...dar nici nu ma da pe spate.
asta:))?? eu nu o vad chiar asa de frumoasa..este ff urata..doamne nu stiu dc o mai promovati pe idoata asta..??..chiar nu inteleg...shy uite ce dinti are..nu zic ca eu sunt frumoasa sunt normala.. mi se pare prea vulgara, shy..se imbraca faorte excentric..auzi sa umble in lenjerie intima pe strada..cred ca asta nu o voi uita prea repede..Ce penibil bhai..:))) deci gta..am spus tot ce aveam de spus despre acest specimen.
doamne fereste!cum poate sa mearga femeia asta pe platformele alea?si ce tot ii laudati vocea?are, nu pot sa zic ca nu, fata de alte pitipoance care se cred mari vedete...dar nici nu ma da pe spate.
RăspundețiȘtergereasta:))?? eu nu o vad chiar asa de frumoasa..este ff urata..doamne nu stiu dc o mai promovati pe idoata asta..??..chiar nu inteleg...shy uite ce dinti are..nu zic ca eu sunt frumoasa sunt normala.. mi se pare prea vulgara, shy..se imbraca faorte excentric..auzi sa umble in lenjerie intima pe strada..cred ca asta nu o voi uita prea repede..Ce penibil bhai..:))) deci gta..am spus tot ce aveam de spus despre acest specimen.
RăspundețiȘtergereeste ffoarte excentrica ..dar dc sa nu recunoastem ca are o voce..pe care putini o au
RăspundețiȘtergere