duminică, 7 noiembrie 2010

Miley la Ema



           Miley Cyrus vorbesc despre performata ei la  MTV EMA  - pe care o  puteţi vedea  în seara asta  pe MTV . 
            Nici un cuvânt insa despre  cântecul pe care Miley il va cânta in aceasta seara, dar vom presupune că va fi de pe noul ei album  " Nu poate fi imblanzit."
                Miley spune ca asteapta cu nerabdare spectacolul Live! ;)



5 comentarii:

  1. E o femeie absolut superba :X 8-> Si e o cantareata foarte tare :X 8-> Si e o actrita foarte faina :X 8-> Si e o persoana absolut minunata :X 8-> Ii doresc multa sanatate,fericire,dragoste,bucurie,iubire,sa se bucure din plin de iubitul ei,de familia ei,de prietenii ei,de cariera ei,de toti cei pe care ii iubeste,de toti cei care o iubesc,de toti cei dragi ei si de toti cei din jurul ei si sa i se indeplineasca tot ce isi doreste! Numai bine!

    RăspundețiȘtergere
  2. Chiar ii doresc ca aceasta dorinta sa i se implineasca. Stiu ca sufere enorm de mult din cauza divortului parintilor sai si mai stiu si ca ii este ff greu sa se obisnuiasca cu ideea dar viata ne pune la incercari in cele mai nepotrivite momente si atunci cand sutem mai putin pregatiti..de aceea trebuie sa fim mereu pe pozitii si sa acceptam orice ni se cere.

    RăspundețiȘtergere
  3. tu ai 12 ani daca ai impresia ca o persoana are succes daca tine un show in pantaloni si bluza...sau rochie pana in pamant.asta e industria muzicala...uita-te putin in jurul tau si conecteaza-te cu realitatea apoi imi zici mie ca am 12 ani si invat la nu stiu ce scoala.ai ramas in urma rau de tot.s

    RăspundețiȘtergere
  4. o fi crescut ea, dar mintea i s-a scurtat

    RăspundețiȘtergere
  5. ei ar vrea sa se duca la concert in jeans si *****-shirt :)))) ma rog.. ala e CONCERT nu e pe strada.. si mai lasatio in pace oameni buni..

    RăspundețiȘtergere