Miley
Miley Cyrus paraseste hotelul din Madrid, Spania in care a stat pe timpul premiilor Europa Music Awards.. Miley a fost coplesita de multimea de fani care o asteaptau afara pentru a o saluta! Miley a incercat sa isi faca timp pentru a semana autografe si sa faca poze cu fanii.
Atat pot sa spun PACAT DE EA ! E atat de frumoasa , putea sa ramana o fata cuminte sa isi vada de treaba ei si avea mult mai mult succes ,dar asa este ******** rau de tot :| !!
RăspundețiȘtergerefrumoasa o ador pe miley;x
RăspundețiȘtergerece tare este aici
RăspundețiȘtergere:x
e asa o dulce;x