
Selena Gomez declara ca nu a fost o prietena foarte buna in ultimul timp si vrea sa ii fie alaturi lui Demi in aceste momente mai dificile ! Ea adauga " Desi presa spune ca nu mai suntem prietene ,intre noi exista o legatura foarte stransa care nu cred ca se va rupe vreodata" . Desi atat Demi cat si Selena au avut foarte multe proiecte si au fost foarte ocupate ele nu au incetat sa vorbeasca ! Ne bucuram la auzirea unei vesti asa bune;)!
cele mai frumoase
RăspundețiȘtergerele ador;x sunt superbe;x