luni, 8 noiembrie 2010

Selena!






                 Pe parcursul următoarelor două luni Disney va inregistra episoade speciale de Craciun.. Până acum ştim că Selena Gomez a inceput deja filmarile pentru Disney Channel Original Series "Wizards of Waverly Place". In aceste episoade vor fi si cantece noi dedicate Craciunlui. 
                 Si Demi Lovato are mai multe episoade  noi legate de Craciun si de Anul Nou filmate alaturi de Joe Jonas! Se pare ca vor fi niste sarbatori de poveste la Disney!:x

3 comentarii:

  1. Cat de dragutza poate sa fie Selena!E foarte frumos la Disneyland,mi-as dori sa merg si eu!!!

    RăspundețiȘtergere
  2. E draguta Selena..Mi se pare Ok , nu se baga in seama..etc

    RăspundețiȘtergere