"Sony si steluta sa norocoasa" a avut un invitat special int-un episod special de Craciun. Invitatul special nu e nimeni altul decat Joe Jonas! Episodul special de Craciun este de 1 ora si este cu totul unic! Sa nu il pierdeti. Vedeti mai multe poze dupa continuare.





Pacat, ca si'au pierdut acea mare prietenia..bine ca au incercat si ca si'au dat seama ca nu merge si ca pe ei ii leaga doar o mare prietenie! Sper ca totul sa mearga intre ei ca inainte sa fie mai mult ca prieteni .. Sau sa fie dinnou impreuna..Joe e super dragutz si ea e frumoasa! succes amn2urora!
RăspundețiȘtergerele sta bine impreuna sunt frumosi amn2:X>
RăspundețiȘtergereBa. sunt superbi impreuna :x. Joe e prea frumoss!! Nu am cuvinte sa ii descriu frumusetzea =p~. Iar Demi e perfecthaaa :x.
RăspundețiȘtergereDemi era mult mai frumoasa decat ashley.pentru mine Demi este una dintre vedetele preferate .chiar nu pot sa cred ca s-au despartit.pe bune .joe jonas e un nesuferit.
RăspundețiȘtergeresunteti prosti
RăspundețiȘtergerenu vedeti subiectul
articolului?
demi este cea mai mega ultra tare vedeta:x o iubesc
iar episodul e genial:x
preaaa tare;x
o ador;x