
Britney Spears a iesit aseara cu iubitul ei, Jason Trawick, la Marmalade Cafe in Calabasas .Aritsta era imbracata in blugi ,cizme de piele de caprioara de culoare gri si purta in mana o poseta de un rosu stralucitor .Tricoul roz ,model T-shirt ,completa tinuta ei putin cam neasortata Britney a revenit recent la locul de muncă după o perioadă de odihna,ea lucrand in prezent în studio pentru o continuare a "hit 2009 album Circus".
briteny e cea mai thare;x
RăspundețiȘtergerei love brit;cxx
RăspundețiȘtergere