Aceasta este o imagine a interviului luat de Anderson Cooper cantaretei Lady Gaga, pe strazile din Londra Afara este frig ,Anderson poarta chiar o vesta pe sub pulover dar Lady Gaga nu da impresia ca ar suferi din pricina frigului
ma amuza stirea numa gaga putea sa stea pe frig in rochitza si pe caldura cu fular la gat =]] asta am aflat eu nu e om e andoid si creatorul ei e cel mai bogat chinez din lume da voi habar nu aveti :):):):))) hahahaha
Asta e cu capu rau :o
RăspundețiȘtergerema amuza stirea
RăspundețiȘtergerenuma gaga putea sa stea pe frig
in rochitza si pe caldura
cu fular la gat
=]] asta am aflat eu nu e om
e andoid
si creatorul ei e cel mai bogat chinez din lume
da voi habar nu aveti :):):):))) hahahaha
huo :))))
RăspundețiȘtergere