sâmbătă, 23 octombrie 2010

Demi Lovato

Image and video hosting by TinyPic
           


     Demi Lovato a pozat pentru coperta revistei 47Street Argentina. Este foarte dulcica ,nu? Numarul in care Demi a pozat va aparea in luna Noiembrie.

4 comentarii:

  1. Mi se pare foarte corect.Demi e cea mai frumoasa si draguta vedeta Disney..si Selly la fel ele spre deosebire de Miley...nu-si fac de cap..si bv lor.DEMZ AND SELLZ THE BEST EVER!!!!!

    RăspundețiȘtergere
  2. E foarte frumoasa :X 8-> Si e o actrita extrem de talentata :X 8-> Si o persoana absolut extraordinara :X 8-> Ii doresc multa sanatate,noroc,fericire,iubire,dragoste,bucurie si sa i se indeplineasca tot ce isi doreste! Numai bine! Dumnezeu s-o ajute!

    RăspundețiȘtergere
  3. parerea mea este ca ea singura vedeta care nu are fitze...si se imbraca decent

    RăspundețiȘtergere
  4. o iubesc si o respect pe demi e foarte frumoasa

    RăspundețiȘtergere