Mi se pare foarte corect.Demi e cea mai frumoasa si draguta vedeta Disney..si Selly la fel ele spre deosebire de Miley...nu-si fac de cap..si bv lor.DEMZ AND SELLZ THE BEST EVER!!!!!
E foarte frumoasa :X 8-> Si e o actrita extrem de talentata :X 8-> Si o persoana absolut extraordinara :X 8-> Ii doresc multa sanatate,noroc,fericire,iubire,dragoste,bucurie si sa i se indeplineasca tot ce isi doreste! Numai bine! Dumnezeu s-o ajute!
Mi se pare foarte corect.Demi e cea mai frumoasa si draguta vedeta Disney..si Selly la fel ele spre deosebire de Miley...nu-si fac de cap..si bv lor.DEMZ AND SELLZ THE BEST EVER!!!!!
RăspundețiȘtergereE foarte frumoasa :X 8-> Si e o actrita extrem de talentata :X 8-> Si o persoana absolut extraordinara :X 8-> Ii doresc multa sanatate,noroc,fericire,iubire,dragoste,bucurie si sa i se indeplineasca tot ce isi doreste! Numai bine! Dumnezeu s-o ajute!
RăspundețiȘtergereparerea mea este ca ea singura vedeta care nu are fitze...si se imbraca decent
RăspundețiȘtergereo iubesc si o respect pe demi e foarte frumoasa
RăspundețiȘtergere