sâmbătă, 30 octombrie 2010

Justin indragostit de Demi

Image and video hosting by TinyPic


                 Justin Biber este indragostit de Demi Lovato. Dar se pare ca nu e reciproc , Demi declara: " Justin e un baietel dragut , ne intelegem bine dar il consider un frate mai mic ...nimic mai mult. Intre noi nu ar putea fi nimic niciodata!"

5 comentarii:

  1. demi este o bomboana de fata
    are o enrgie pozitiva:x
    Mereu cANd am fost trista am ascultat demi sau
    ma`m uitat la episoade cu ea:x
    mereu m.a facut sa zambesc:x
    este preferata mea<>;d
    demi este cea mai frumoasa :x
    Love demi>;d

    RăspundețiȘtergere
  2. da chiar ca este o bombonica
    o ador pe fata asta:x
    o dulcica:xxxxx

    RăspundețiȘtergere
  3. Da imi place mult de ea:x
    nu se potriveste oricum cu justin
    el e mai mic =]] :x
    Demi este o papusa:xx

    RăspundețiȘtergere
  4. vai ce frumoasa e :x
    o ador:x
    o apreciez mult:x
    este buna in tot ceea ce face
    si de asta este cea mai buna
    vedetea disney:x
    ii ador melodiile>;d

    RăspundețiȘtergere