Justin Biber este indragostit de Demi Lovato. Dar se pare ca nu e reciproc , Demi declara: " Justin e un baietel dragut , ne intelegem bine dar il consider un frate mai mic ...nimic mai mult. Intre noi nu ar putea fi nimic niciodata!"
demi este o bomboana de fata are o enrgie pozitiva:x Mereu cANd am fost trista am ascultat demi sau ma`m uitat la episoade cu ea:x mereu m.a facut sa zambesc:x este preferata mea<>;d demi este cea mai frumoasa :x Love demi>;d
demi este o bomboana de fata
RăspundețiȘtergereare o enrgie pozitiva:x
Mereu cANd am fost trista am ascultat demi sau
ma`m uitat la episoade cu ea:x
mereu m.a facut sa zambesc:x
este preferata mea<>;d
demi este cea mai frumoasa :x
Love demi>;d
da chiar ca este o bombonica
RăspundețiȘtergereo ador pe fata asta:x
o dulcica:xxxxx
Da imi place mult de ea:x
RăspundețiȘtergerenu se potriveste oricum cu justin
el e mai mic =]] :x
Demi este o papusa:xx
vai ce frumoasa e :x
RăspundețiȘtergereo ador:x
o apreciez mult:x
este buna in tot ceea ce face
si de asta este cea mai buna
vedetea disney:x
ii ador melodiile>;d
chiar ca e superbaaaa
RăspundețiȘtergere