marți, 9 noiembrie 2010

Ketty Perry -New York City














Katy Perry a participat aseara (8 nov) la un concert in New York City .La iesire din Roseland Ballroom cantareata a facut poze cu fanii si a dat autografe . A fost un adevarat tur de forta tinand cont ca aceasta cantareata a participat la MTV EMA Spania cu doar o zi inainte.

Un comentariu:

  1. ar Katy Perry este o femeie absolut superba :X 8-> Si e o cantareta foarte faina :X 8-> Si e o persoana absolut minunata :X 8-> Iar sotul ei,Russel Brand,e foarte dragutz :X 8-> Si e un actor foarte fain :X 8-> Si un prezentator foarte tare :X 8-> Si e o persoana foarte buna :X 8-> Si formeaza un cuplu foarte de frumos :X 8-> Si le sta extrem de bine

    RăspundețiȘtergere