mie,sincer,nu-mi place cum a cantat…melodia imi place la nebunie dar aveam asteptari mai mari.:(
ba mie mi se pare ca are voce fff buna!:);)nu pe bune suna incredibil fata de vocea altora(jb de exemplu)
mie,sincer,nu-mi place cum a cantat…melodia imi place la nebunie dar aveam asteptari mai mari.:(
RăspundețiȘtergereba mie mi se pare ca are voce fff buna!:);)nu pe bune suna incredibil fata de vocea altora(jb de exemplu)
RăspundețiȘtergere