La MTV EMA 2010 Miley Cyrus a cântat melodia "Who Are My Heart" de pe albumul ei cel mai recent "nu poate fi domesticit." Miley şi dansatorii ei purtau costume fie din dantelă albă sau neagră si a facut un adevarat spectacol de dans si voce.
ATATA TOT ! . Iar Miley , A fost un ACCIDENT ! SE MAI INTAMPLA ! sI MACAR EA ARE TUPEUL SA SE IMBRACE ASA !!! :) .iAR faza cu miley ca vrea sa fie ''bad girl'' .. E O IDEE DE PROMOTIE !!!!!!!! .
miley e o usuratica nu stiu dc o aprati nu merita! ei nici nui pas de fanii ei iar srasa e tareeeeeeeeeeeeeee urata nu stiu ce credeti voi dar o atrita care tine la meseria ei si la fanni ei se imraca deent da ce sa mai zic e americanca ei n-au nici un dumnezeu de ex selena si demi sunt super simatice dar da miley e rae deci nu incercati sa o aparati toata lumea stie ca e o parasuta!!!
Avand in vedere ca ca e deja fata mare si o sa fie majora poate sa sa se imbrace cum vrea ea. Dca cineva se imbraca mai diferti nu insemana ca maine ,poimanien devine drogata,betiva etc.... Ii sta bine orice ar imbraca
nu poti tu sa dormi te pomenesti poate viata ei nu e asa frm km cred totii ji poate ea se simnte fericita asa credeti k prin niste poze ,video`uri,si prin faptul km vorbesti deja o cunoasteti nu e adv nimeni nu stie ce este in sufletul ei si kiar dk ar fi cea mai rea pers dp pamant tot nu ai avea tu dreptul s o faci in felul asta nu cred ca ai vzt tu in plus arata destul de ok ,sa se poarte km vrea asa e la moda pe pt tine e usor sa vbesti te pui in fata calculatorului si inkepi sa scri ce iti trece prin mintea aia fara sa te gandesti k poate pe ea o doare k poate nu se uita ea p siteu asta ..da k siguranta p altele se uita nu vrea sa te fac sa iti plk de ea pt ca nici io nu am nicio treaba cu ea adic nu sunt fan sau genu doar nu ****** mai dati cu parerea fara sa stitii si s v luati dupa niste poze .....
ATATA TOT ! . Iar Miley , A fost un ACCIDENT ! SE MAI INTAMPLA ! sI MACAR EA ARE TUPEUL SA SE IMBRACE ASA !!! :) .iAR faza cu miley ca vrea sa fie ''bad girl'' .. E O IDEE DE PROMOTIE !!!!!!!! .
RăspundețiȘtergeremiley e o usuratica nu stiu dc o aprati nu merita! ei nici nui pas de fanii ei iar srasa e tareeeeeeeeeeeeeee urata nu stiu ce credeti voi dar o atrita care tine la meseria ei si la fanni ei se imraca deent da ce sa mai zic e americanca ei n-au nici un dumnezeu de ex selena si demi sunt super simatice dar da miley e rae deci nu incercati sa o aparati toata lumea stie ca e o parasuta!!!
RăspundețiȘtergereBravoooo ma ! Cum sa ziceti ca e urata ? :))) . Of of of . invidia asta ;;)
RăspundețiȘtergereAvand in vedere ca ca e deja fata mare si o sa fie majora poate sa sa se imbrace cum vrea ea. Dca cineva se imbraca mai diferti nu insemana ca maine ,poimanien devine drogata,betiva etc.... Ii sta bine orice ar imbraca
RăspundețiȘtergerenu poti tu sa dormi te pomenesti poate viata ei nu e asa frm km cred totii ji poate ea se simnte fericita asa credeti k prin niste poze ,video`uri,si prin faptul km vorbesti deja o cunoasteti nu e adv nimeni nu stie ce este in sufletul ei si kiar dk ar fi cea mai rea pers dp pamant tot nu ai avea tu dreptul s o faci in felul asta nu cred ca ai vzt tu in plus arata destul de ok ,sa se poarte km vrea asa e la moda pe pt tine e usor sa vbesti te pui in fata calculatorului si inkepi sa scri ce iti trece prin mintea aia fara sa te gandesti k poate pe ea o doare k poate nu se uita ea p siteu asta ..da k siguranta p altele se uita nu vrea sa te fac sa iti plk de ea pt ca nici io nu am nicio treaba cu ea adic nu sunt fan sau genu doar nu ****** mai dati cu parerea fara sa stitii si s v luati dupa niste poze .....
RăspundețiȘtergere.bravo ei...
RăspundețiȘtergere