joi, 28 octombrie 2010

Lady Gaga-interviu la Londra




Aceasta este o imagine a interviului luat de  Anderson Cooper cantaretei Lady Gaga, pe strazile din Londra  Afara este frig ,Anderson poarta chiar o vesta pe sub pulover dar Lady Gaga nu da impresia ca ar suferi din pricina frigului

3 comentarii:

  1. ma amuza stirea
    numa gaga putea sa stea pe frig
    in rochitza si pe caldura
    cu fular la gat
    =]] asta am aflat eu nu e om
    e andoid
    si creatorul ei e cel mai bogat chinez din lume
    da voi habar nu aveti :):):):))) hahahaha

    RăspundețiȘtergere