marți, 9 noiembrie 2010

Rihanna-show la Milano

 

 

 

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  Rihanna a cantat aseara (9 noiembrie) pe scena Rai Studios  din Milano Italia .Ea a cantat in emisiune "X-Factor",acest popas in italia prgatind  lansarea noului ei album care va aparea pe 16 noiembrie

 

2 comentarii:

  1. mie,sincer,nu-mi place cum a cantat…melodia imi place la nebunie dar aveam asteptari mai mari.:(

    RăspundețiȘtergere
  2. ba mie mi se pare ca are voce fff buna!:);)nu pe bune suna incredibil fata de vocea altora(jb de exemplu)

    RăspundețiȘtergere